Nové úžasné výhody pro členy Shell ClubSmart

Digitální Shell ClubSmart karta

Shell ClubSmart karta ve vašem mobilu. Sbírejte a využívejte body snadno a rychle bez nutnosti nosit s sebou plastovou kartu. Po ruce budete mít vždy dokonalý přehled o slevách, výhodách a odměnách. Stačí si stáhnout Shell aplikaci, zaregistrovat se na stránkách www.shellsmart.com a výhody můžete pohodlně využívat přes svůj mobilní telefon.

Proměňte své body na slevy a šetřete při nákupech a tankovaní na Shell. Užívejte si volnost při rozhodování, kolik bodů využijete při placení v Shell shopech. Každých 100 bodů můžete proměnit na slevu 10 Kč na Váš nákup.*

Nasbírané body můžete využít na slevu až do výše 90 % z ceny nákupu.

Slevu lze uplatnit na vše s výjimkou alkoholických nápojů, tabákových výrobků, mýtných služeb , cenin, losů, služeb sázkového terminálu (např. Sportka).

Více informací je k dispozici ve Všeobecných podmínkách a pravidlech věrnostního programu Shell ClubSmart.

*Jedná se o příklad. Základní pravidlo pro přepočet bodů na slevu je 10 bodů = sleva 1 Kč Slevu na Body není možné uplatnit při placení platebními prostředky odlišnými od bankovních platebních karet (např. palivové karty euroShell Card, Shell Card , CCS, OMV, DKV, Benzina Card, Euroil). Více na www.shellsmart.com.